Touchterminal met volledig vlakke voorzijde

RVS IP65 industrie touchscreen computer
Voorkomt ophoping van vuil, beter te reinigen, bij uitstek geschikt voor voedingsmiddelenindustrie.

Normaliter is de touchsensor/glasplaat tegen de binnenzijde van de RVS kast gemonteerd, waardoor een randje ontstaat. En daar kan vuil zich in ophopen.

TFT-Solutions heeft een constructie ontwikkeld, waarbij de glasplaat wel volledig vlak met de voorzijde gemonteerd wordt. Vervolgens wordt de naad rondom afgewerkt met een industriële sticker, zodat het geheel waterdicht en zeer goed te reinigen is. Deze sticker kan eventueel worden uitgevoerd in uw huiskleur en met uw logo.

Deze RVS kasten zijn geschikt voor wandmontage of voor bevestiging aan/op een paal, optioneel met draaikoppeling. Ze kunnen worden uitgevoerd met een touchscreenmonitor of met een panel PC. Eventueel kunnen hier ook een mini-PC of UTP-extender voor een PC op afstand in worden geplaatst. Voorzien van kabelwartels of een waterdichte kabeldoorvoer, waarbij kabels compleet met connectoren ingevoerd kunnen worden.

De hieronder getoonde uitvoeringen zijn slechts enkele voorbeelden. Deze kasten kunnen op diverse vlakken aan uw wensen worden aangepast. De maatvoering kan, afhankelijk van de gekozen uitvoering, afwijken van de bijgevoegde technische tekeningen.

Optionele UTP extenders kunt u vinden op de pagina Extenders, splitters, kabels.

De panel PC's beschikken over de volgende specificaties:

  • 2x PS/2
  • 3x COM
  • 4x USB 2.0
  • VGA out voor 2de display
  • LAN (2x LAN voor Pentium-M uitvoering)
  • Audio in/out (geen ingebouwde speakers)
  • Windows XP / 7 Professional (NL of ENG), voorgeïnstalleerd
Share on Facebook Informeer iemand over dit artikel! Informeer iemand over dit artikel! Print deze pagina