Industriële keyboards, touchpads & trackballs
Wij bieden een verscheidenheid aan industriële keyboards met optionele geïntegreerde touchpad of trackball. Ook zijn losse touchpad en trackballs beschikbaar.
Mogelijkheden:
- Panelmount (voor montage vanaf de voorzijde) of rearmount versie
- US International, Azerty en andere internationale lay-outs verkrijgbaar
- Ook verkrijgbaar met weblayout (zonder CTRL+ALT+DEL en met @ en HTTP:// toetsen)
- Met of zonder numeriek keypad en functietoetsen
- Waterdichtheid tot IP68
- Verkrijgbaar in RVS, siliconen of kunststof
Industrieel toetsenbord in RVS, siliconen of kunststof
Een industrieel toetsenbord moet tegen vocht, vuil en reinigen kunnen. Een siliconen toetsenbord heeft een gesloten membraan en is daardoor eenvoudig te reinigen en bestand tegen spatwater, tot IP68. RVS toetsenborden zijn de keuze in de voedingsmiddelenindustrie en op plekken waar vandalisme of hoge reinigingseisen spelen. Kunststof uitvoeringen zijn geschikt voor lichtere omstandigheden. Alle varianten zijn leverbaar met geïntegreerde trackball of touchpad, met of zonder numeriek deel, en in internationale indelingen. In een RVS bedieningskast monteren wij het toetsenbord op een uitklapbaar keyboardplateau onder het scherm.
Veelgestelde vragen
Welke IP-klasse heeft een industrieel toetsenbord nodig?
Dat hangt af van de reiniging. Voor een schone werkplek volstaat IP65, bij spoelen of spatwater is IP68 wenselijk. Onze uitvoeringen lopen tot IP68.
Is een siliconen toetsenbord goed te reinigen?
Ja. Het gesloten membraan heeft geen naden waar vuil in kan kruipen, waardoor het toetsenbord met desinfectiemiddel kan worden afgenomen.
Kan het toetsenbord in een paneel worden ingebouwd?
Ja, er zijn panelmount uitvoeringen voor montage vanaf de voorzijde en rearmount uitvoeringen voor montage vanaf de achterzijde.
Zijn er toetsenborden met trackball of touchpad?
Ja, met geïntegreerde trackball of touchpad, en losse trackballs en touchpads zijn ook los leverbaar.